Dodano: rok temu

16-latek kierował samochodem bez prawa jazdy

Wczoraj policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fiatem seicento. Samochodem kierował nieletni. 16-latek był trzeźwy ale nie posiadał uprawnień do kierowania takimi pojazdami.

Wczoraj, kilkanaście minut przed godz. 22 policjanci patrolujący teren Haczowa zauważyli osobowego fiata. Samochodem kierował młody mężczyzna. Policjanci wylegitymowali kierującego. Kierowca nie okazał do kontroli prawa jazdy, gdyż go nie posiadał. Okazało się, że ma on 16-lat. Młody mieszkaniec Krościenka Wyżnego swoje zachowanie tłumaczył policjantom tym, że chciał odwieźć dziewczynę. Nie spodziewał się jednak tego, że zostanie zatrzymany do kontroli drogowej.


16-latek został przekazany pod opiekę wujka. Policjanci ustalają w jaki sposób samochód znalazł się w posiadaniu nieletniego. 

Źródło: KPP Brzozów
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Pozostała ilość znaków:
Komentarze (Ilość: 1)
Rosnąco Standardowy
  • zwiększyć kary
    2014-04-26 23:33:42 Zgłoś
    ostatnio w Polsce było widać jakie mogą byc skutki lekceważenie tego że małolaty jeżdża bez prawa jazdy, no chyba lepiej zatem coś zrobić z tymi karami, bo są zdecydowanie za niskie: http://www.eporady24.pl/jazda_bez_prawa_jazdy,pytania,6,63,8959.html
Polecane